Współpraca

Dzień dobry!

Jak pewnie wiesz, nazywam się Justyna i prowadzę ten blog. To zakładka, w której można skontaktować się ze mną w kwestii współpracy. Jestem otwarta na różne jej formy (od komercyjnej po charytatywną). Mam kilkuletnie doświadczenie agencyjne, dlatego zarówno nie jest mi obce podpisywanie NDA, ani kreatywne i niestandardowe podejście do tematu.

O czym musisz pamiętać, to to, że dbam o treści, które zamieszczam na blogu i są one zawsze w całości zgodne z moimi poglądami i przekonaniami.  Współpracuję tylko wtedy, kiedy Czytelnik może wynieść z takiej współpracy coś dla siebie.

Nie piszę tekstów SEO, nie publikuję gotowych artykułów sponsorowanych, nie polecam niesprawdzonych przez siebie produktów, kursów i firm. Wszystkie teksty piszę sama i jest to niepodważalny warunek do nawiązania współpracy.

Kim są moi czytelnicy?

W przeważającej części, to kobiety (80%). Przeważającą grupą wiekową są u mnie 25-34 latki (48%). Kolejną są 18-24 (31%).

Screenshot_10

Jeśli chcesz, możesz zobaczyć moje statystyki. Wystarczy, że napiszesz!

Mój profil na Facebooku obserwuje ponad 14.000 fanów.

Inne kanały, na których jestem:

Instagram
Twitter
Snapchat: nudelkula

Jeśli rozważasz mój udział w jakimś projekcie, napisz. Wspólnie uda nam się ustalić zasady i sposób współpracy, a także pomysł na nią.

kontakt@krotkiporadnik.pl

Jeśli nie odpisuję na maila przez 48 godzin, oznacza to, że mail trafił do SPAMu. Proszę wówczas o kontakt poprzez Facebook

jk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress